Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Chcesz budować satysfakcjonujące relacje?
Lepiej poznać siebie i kształtować swoją osobowość?
Korzystać ze wsparcia grupy osób o podobnych celach?

7 Filarów Udanego Związku logo

7 FILARÓW UDANEGO ZWIĄZKU

Autorski, spójny program pracy nad sobą w obszarze budowania zdrowych, dojrzałych i bliskich relacji, opartych na szczerości i zaufaniu. Program pogłębionego osobistego rozwoju, łączący narzędzia i techniki coachingowe, rozwojowe, psychologiczne i psychoterapeutyczne.

 

Program grupowy – to proces rozwojowy wykorzystujący efekt synergii grupy. Kluczem jest tu równowaga pracy własnej oraz pracy w kontakcie z grupą. Chodzi o to, aby rozwijać się nie w samotności, lecz w grupie osób nam życzliwych, z którymi łatwo się identyfikować. Udział w programie buduje ponadto poczucie przynależności do pewnego środowiska, co daje siłę i wsparcie w drodze do pozytywnych zmian.

• Jeśli chcesz się rozwijać i pracować nad sobą w obszarze budowania zdrowych relacji
• Jeśli czujesz, że znacznie łatwiej osiągasz ważne dla Ciebie cele przy wsparciu innych osób
• Jeśli chcesz przynależeć do grupy, która wspólnie pracuje nad rozwojem i samorealizacją

 

7 FILARÓW UDANEGO ZWIĄZKU

 

Tożsamość czyli poczucie kim jestemI. TOŻSAMOŚĆ

Rozpoznanie własnej tożsamości jest pierwszym i niezbędnym fundamentem do zbudowania dojrzałej i pełnej miłości relacji. Tak jak przy budowie domu potrzebny jest solidny fundament, tak samo trwałą więź z drugim człowiekiem, tworzy się w oparciu o kontakt ze sobą, samoświadomość i poczucie tego: kim jestem?

 

 

Poczucie własnej wartości_ pewność siebieII. POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Doceniając, akceptując siebie i swoje słabsze strony, odważniej otwierasz się i wyrażasz, w kontaktach z innymi. Postrzegasz też innych ludzi, jako równie wartościowych, ciekawych i zasługujących na miłość, jak Ty sam. Dając więcej, więcej otrzymujesz.

 

 

Dojrzałość, dorosłośćIII. DOJRZAŁOŚĆ

Budując nowy związek, należy opuścić poprzedni, czyli uświadomić sobie i przepracować wzorce, jakie wyniosłeś/łaś z domu rodzinnego. Tylko wówczas, gdy przestajesz reagować jak dziecko i bierzesz za siebie odpowiedzialność, stajesz się osobą dorosłą. Poprzez uniezależnienie się od rodziców i osobistą dojrzałość, nawiązujesz głębszą relację ze sobą oraz swoim partnerem lub partnerką.

 

Więź_ kontakt, związekIV. WIĘŹ

Prawdziwy, empatyczny kontakt z drugą osobą jest niezwykle sycący. Buduje bliskość, zdrową relację oraz poczucie wspólnoty. Wywołuje to poczucie tworzenia razem czegoś ważnego, a to z kolei przynosi radość i trwałe zaangażowanie w związek.

 

 

Asertywność, granice, komunikacjaV. ASERTYWNOŚĆ

Ustalanie zdrowych granic jest wyrazem troski o siebie, drugą osobę i Wasz związek. Sztuką jest nie tylko dostrzeganie i respektowanie własnych granic i granic partnera, ale również komunikowanie ich w zdrowy i asertywny sposób – z szacunkiem i dbałością o siebie i innych.

 

 

Porozumienie, dialog w konflikcieVI. POROZUMIENIE

Konflikty są obecne i wręcz niezbędne w każdej relacji. Nie sztuką jest je omijać, ale umieć się w nich odnaleźć, komunikować i wspólnie rozwiązywać je tak, aby budowały i umacniały związek oraz zbliżały do siebie partnerów.

 

 

 

Dobre życie, szczęśliwy człowiekVII. DOBRE ŻYCIE

Szczęśliwy i realizujący się w życiu człowiek, to dla każdego wymarzony partner. Podporządkowanie całego swojego życia relacji z partnerem, jest ryzykowne. Pojawianie się przestrzeni na pracę, pasję, aktywność fizyczną, czas dla siebie, przyjaciół – niesamowicie zbliża i nieustannie zaciekawia sobą partnerów.

 

Wybierz program grupowy dla siebie!

7 FILARÓW UDANEGO ZWIĄZKU

Grupa rozwojowa dla kobiet
w trudnych związkach i „kochających za bardzo”

7 filarów udanego związku dla kobiet w trudnych relacjach i kochających za bardzoPoznaj szczegóły >>

Poznaj opinie osób, które skorzystały z udziału w grupie >>

Jeśli wolisz spotkania indywidualne, skorzystaj z sesji osobistych>>

Stronę odwiedzono poprzez m.in. poniższe frazy kluczowe:

  • fundamenty zwiazku

Jeden komentarz dla "7 filarów udanego związku"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska