Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Kinga Ślużyńska - life coach, psycholog, trener

Pracuję z ludźmi i dla ludzi. Towarzyszę w rozwoju i budowaniu udanego życia, ponieważ uważam, że tam gdzie rozwija się jeden człowiek, rozwija się system: rodzina, firma i społeczeństwo.

Droga rozwoju jest często piękna, czasem trudna i zdecydowanie warta wysiłku. Wierzę, że człowiek żyjący w zgodzie z tym, co czuje i czego naprawdę pragnie – z własnymi wartościami, talentami i marzeniami – zwiększa szansę, by czuć się życiu prawdziwie spełnionym. 

 

Od zawsze sprawiało mi satysfakcję wspieranie innych w rozwoju osobistym i zawodowym i wzmacnianie ich wiary w siebie. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym, zarządzając zespołami managerów, nauczyłam się jak ważne jest, aby dostrzegać naszą różnorodność i umiejętnie dobierać metody i narzędzia pracy.

Dziś łączę wiedzę i umiejętności coachingowe, psychologiczne i trenerskie z doświadczeniem biznesowym. Pracuję znanymi, sprawdzonymi, efektywnymi i bezpiecznymi technikami, opartymi o rzetelną wiedzę psychologiczną (humanistyczną, systemową i psychodynamiczną). Regularnie superwizuję swoją pracę.

 

Ukończyłam studia psychologiczne oraz roczną szkołę coachingu renomowanej Szkoły Coachów Grupy TROP. Uczestnicząc równolegle w dziesiątkach szkoleń i warsztatów, przeszłam inspirującą ścieżkę osobistego rozwoju i pracy nad sobą. W pełni czerpię także z tych doświadczeń.

Fascynuje mnie również proces psychoterapeutyczny, jako proces rozwoju, pozwalający uwolnić się od szkodliwych schematów spowodowanych różnymi sytuacjami jak np. trudnymi przeżyciami w dzieciństwie. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie – aktualnie podczas 4-letniego, całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

 

Mój dorobek obejmuje blisko 3500 godzin bezpośredniej pracy z ludźmi –  zarówno grupowo jak i indywidualnie.

Od 2004 roku przepracowałam ponad 850 godzin na sali szkoleniowej, jako trener i ponad 300 godzin, jako kotrener w szkole coachów. Do 2011 roku wspierałam pracowników różnych szczebli w rozwoju zawodowym w formie trainingu on the job, coachingu kompetencyjnego i mentoringu – w sumie ponad 1000 godzin pracy indywidualnej. Dużą część mojej praktyki obejmują life coaching oraz pomoc psychologiczna i psychoterapia.

Stronę odwiedzono poprzez m.in. poniższe frazy kluczowe:

  • Jak zmieni swoje IP ?
  • kinga sluzynska facebook
  • coach biznesowy warszawa
  • dobry coach warszawa

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska