Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Spełnione życie to autentyczne życie – osobiste, rodzinne i zawodowe – w zgodzie z sobą i własnymi wartościami. W dobrych relacjach z ludźmi, których kochamy.

To niesamowite jak ludzie są różni. W tej samej sytuacji każdy z nas widzi inny jej aspekt. To samo działanie u każdego wywołać może odmienne reakcje. To dlatego, że mamy różną wiedzę i doświadczenia życiowe. Dlatego tak ważne jest dostosowanie działań rozwojowych do indywidualnej ścieżki życiowej, doświadczeń, celów i osobowości. 

 

W życiu człowieka ważne jest by był autentycznie sobą i aby poprzez rozwój tą autentyczność rozwijał. Właśnie to jest naszą prawdziwą mocną stroną i siłą.

Ważne jest także aby mieć przy sobie życzliwą i odpowiednią osobę, która wspiera i pomaga. Aby z jednej strony stanowić takie oparcie dla siebie, a z drugiej rozwijać się samodzielnie, ale nie samotnie. Aby korzystać z tego co możemy jako ludzie dać sobie nawzajem.

 

Moja Wizja

Ważne jest dla mnie, żeby otaczać się ludźmi szczęśliwymi, akceptującymi siebie i kochającymi siebie nawzajem. Dzięki wierze w swoje możliwości i drogę współpracy budują szczęśliwe związki, rodziny i firmy. Ich życie jest barwne i daje poczucie głębokiej satysfakcji i sensu.

 

Moja Misja

Moją misją jest wspieranie ludzi w rozwoju, dzięki któremu podnoszą jakość i radość ze swojego życia.

Dążę do tego aby moi najbliżsi, osoby z otoczenia zawodowego i klienci byli silni wewnętrznie i wierzyli, że zasługują na wszystko co dobre. Dzięki temu dostrzegać mogą możliwości i odważnie po nie sięgać, realizując swoje marzenia: osobiste, rodzinne i zawodowe.

 

Moje Wartości

W mojej pracy kieruję się wartościami, które budują wzajemną współpracę i partnerskie relację.

Autentyczność i bycie w zgodzie ze sobą – człowiek, który jest sobą, który sam siebie doceni i szanuje, potrafi dostrzec i docenić wartość innych ludzi i również ją szanować.

Relacje – to co możemy sobie nawzajem dać jest unikalne i wartościowe. Chcę z tego czerpać i chcę dzielić się tym co mam.

Uczciwość i zaufanie – to podstawa współpracy i relacji na każdym polu.

Zaangażowanie i rozwój – gdy bierzemy życie we własne ręce sięgamy po to czego naprawdę chcemy i osiągamy to. Dzięki temu czujemy, że życie ma sens.

Rozwijając siebie i dając drugiej osobie więcej, więcej też otrzymujemy.

Równowaga

Tak jak jesteśmy różni i nasze życie układa się w odmienny sposób. Wierzę, że równowaga pomiędzy różnymi ważnymi dla nas obszarami i rolami życiowymi to klucz do spełnionego życia.

 

 

Poznaj mnie lepiej >>

Rekomendacje klientów coachingowych >>

Moje artykuły i wywiady w mediach >>

Umów się na coaching >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska