Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Wybrane rekomendacje klientów, którzy wyrazili zgodę na publikację opinii:

 


cudzysłówPrz
eszedłem cały proces coachingowy z Kingą i mogę powiedzieć, że była to dobra inwestycja. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam… A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki, którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! 

Kinga dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Kingę jako coacha!

Michał
Przedstawiciel Medyczny, Warszawa.

 

 

cudzysłówKiedy podczas ostatniego spotkania podsumowałyśmy wszystkie nasze sesje, z dużym zaskoczeniem zobaczyłam ile pozmieniało się w moim myśleniu. Owszem wcześniej miałam świadomość wielu rzeczy, ale jednak tkwiłam w pewnych swoich przekonaniach i schematach, z których dzięki Kindze udało mi się powoli wychodzić. (…)

Nie tylko lepiej poznałam siebie, ale też polubiłam te aspekty mnie, których wcześniej nie akceptowałam. Stałam się bardziej pewna siebie, swoich uczuć i pragnień. Chociaż wiem, że to dopiero początek pracy nad sobą, bardzo się cieszę, że na początku tej drogi była Kinga, która pomogła mi znaleźć ten właściwy kierunek. 

czytaj więcej opinii o coachingu

Iwona Czerwińska
Studentka psychologii

 

 

cudzysłówPoprawiła się moja relacja z partnerem, kiedy po jednym ze spotkań zdałam sobie sprawę, że odkładam własne potrzeby na bok i nie mówię o swoich uczuciach w związku, a także, że odkładam własne plany oraz dopasowuję się do partnera.

Po spotkaniach uzmysłowiłam sobie, że chcę więcej odpoczywać, żeby mieć więcej energii do pracy oraz przeznaczać więcej czasu na poznanie siebie i skontaktowanie się ze swoimi uczuciami.  (…) Przez cały proces coachingu czułam się bezpiecznie oraz miałam pewność, że mogę otworzyć się bez lęku przed odrzuceniem czy oceną.

czytaj więcej opinii o coachingu

Dorota S.
Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Energetycznej,  Audytor

 

cudzysłów

Mniej więcej w rok po urodzeniu synka usiłowałam wrócić do pracy. Ale – z jakiś powodów – szło opornie. Ciągle „coś” stawało mi na przeszkodzie. W trakcie kilku spotkań z coachem – Kingą Ślużyńską, udało mi się dowiedzieć wielu zaskakujących rzeczy o sobie, zrozumieć skąd biorą się przeszkody i znaleźć rozwiązania – i – najważniejsze – osiągnąć swój cel.

Ola Więcka

 

 

cudzysłówPomimo moich wielu życiowych doświadczeń, nie radziłam sobie z niską samooceną, wiecznie porównywałam się do innych i przejmowałam się ich opinią… Wszystko i wszyscy byli ode mnie ważniejsi. Kinga pomogła mi m.in. dostrzec, że warto dbać i robić też różne rzeczy dla siebie, że warto czasem zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czego JA potrzebuję. Zrozumiałam, że tylko JA szczęśliwa i pogodzona sama ze sobą mogę emanować pozytywną energią i dbać o bliskich mi ludzi. Poczułam też, że jestem równie ważna i wartościowa jak inni. (…) Bardzo Ci Kingo DZIĘKUJĘ :)

czytaj więcej opinii o coachingu

Anna z Zielonej Góry

 

 

cudzysłówSesja coachingu z Kingą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam… Cieszę się ze spotkania, jestem zaskoczona ile może dać konstruktywna rozmowa.

Studentka Akademii Młodych Trenerów

 

 

cudzysłówDzięki ćwiczeniom realizowanym pod kierunkiem Kingi miałam możliwość spojrzeć na siebie z zewnątrz, co więcej zaczęłam  dostrzegać proste rozwiązania  moich problemów. Dziś wiem ze problemów nie należy odkładać a rozwiązywać je na bieżąco a przede wszystkim nie  bać się ich. Wszystko to dzięki temu ze zdecydowałam się na coaching.

czytaj więcej opinii o coachingu

Katarzyna Woźnica
Kierownik Zespołu T. I Automotiv

 

 

cudzysłówSpotkania coachingowe były dla mnie rodzajem terapii. Pozytywnym aspektem było to, że otoczenie zwróciło uwagę na pozytywne zmiany w moim zachowaniu (podwyższenie pewności siebie) po spotkaniach, co wskazuje, że działania coacha były skuteczne.

Anna
Prowadzi własną firmę

.

cudzysłówPodczas prowadzonych spotkań zobaczyłem, iż każda sprawa ma dwie strony  i nie zawsze należy patrzeć tylko z mojej strony. Zdałem sobie sprawę, iż postawienie się czasem z drugiej strony pomaga zrozumieć zachowanie drugiej osoby i może znacznie przyczynić się do moich rozmów i wyników w negocjacjach. Spotkania uważam za przydatne i budujące.

czytaj więcej opinii o coachingu

Dariusz Górski
Kierownik Projektu Unibep S.A.

 

Zapisz się na konsultacja coaching-owa

 

cudzysłówBardzo się cieszę, ze spotkania z coachem i nie mogę się nadziwić temu, że w czasie tak krótkiej rozmowy z dopiero co poznanym człowiekiem, coach może dochodzić do tak genialnych „wniosków”.

Studentka Akademii Młodych Trenerów

 

 

cudzysłówKiedy dziś myślę o odbytej sesji coachingowej… to czuję się zmotywowana do pracy nad sobą i chciałabym więcej takich doświadczeń.

.

Studentka Akademii Młodych Trenerów

 

cudzysłów

Jestem na grupie wsparcia prowadzonej przez psychologa i coacha. Muszę przyznać, że to świetny duet, Panie bardzo profesjonalnie pracują, dużo się dzieje podczas spotkań. Po każdej grupie wychodzę pełniejsza wiary i optymizmu. Wiele się uczę. Dziękuję, że zorganizowano taką grupę.

Weronika – uczestniczka grupy wsparcia

 

cudzysłów

Chciałabym podzielić się moją refleksją. Uczestniczę w grupie wsparcia, którą prowadzą psycholog: p. Aneta i Kinga i jestem wdzięczna losowi, że na tą grupę trafiłam ! Grupa jest prowadzona w doskonały sposób. Jest nas mało, kameralnie, ale z jaką siłą i determinacją pracujemy. Ile prowadzące wnoszą. Osobiście dziękuję.

K. – uczestniczka grupy wsparcia dla kobiet kochających za bardzo

 

cudzysłów

Charyzmatyczna, świadoma, elastyczna.

 

Kasia – uczestniczka grupy wsparcia dla kobiet kochających za bardzo

 

cudzysłów

Kinga jest profesjonalna i ciepła. Daje fajne, proste wskazówki i potrafi słuchać.

 

A. – uczestniczka grupy wsparcia dla kobiet kochających za bardzo

 

cudzysłówSpotkałam Kingę na warsztatach jako współprowadzącą. Jest doskonałym obserwatorem, otwarta na ludzi. Daje poczucie bezpieczeństwa, komfort w relacji z drugim człowiekiem.

 

Urszula Z.

 

 cudzysłówOd pierwszego spotkania z Kingą, wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą chcę pracować i rozwijać siebie. Te pare miesięcy spotkań wiele mi dało. Nauczyło patrzeć na świat z dystansem, przez pryzmat siebie. Uczyć się siebie, akceptować siebie i rozwijać. (…)

Kinga pomogła mi nie tylko na gruncie zawodowym, ale również prywatnym. Dziś nie boję się przyszłości, jestem pewna, że moje wybory będą przemyślane i świadome.

Zachęcam do poświęcenia Kindze godziny swojego czasu podczas konsultacji, gwarantuję, że nie będzie to zmarnowana godzina, więcej jestem pewna, że ten czas zachęci do dalszego rozwoju.

Marta z Warszawyczytaj więcej opinii o coachingu

 

cudzysłów Kinga zainspirowała mnie do przeanalizowania istotnych dla mnie aspektów życia oraz zmobilizowała do określonego działania. Sesje umożliwiły mi szerszy ogląd mojej sytuacji zarówno życiowej, jak i biznesowej. Sesje pokazały mi również jak uporządkować swoją pracę i swoje myśli. Polecam Kingę jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania.

Monika P., Wielka Brytania
Prowadzi własną firmę.
.

cudzysłówCoaching z Kingą zmienił mój sposób myślenia. Spojrzałem na wiele spraw w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiłem. Dzięki pomocy Kingi udało mi się odkryć blokady, które miałem w głowie i zmienić swoje podejście do życia.

Widzę pozytywne zmiany w moim myśleniu i zachowaniu oraz w zachowaniach innych ludzi wobec mnie. Wiem, że była to dobra decyzja.

 
Rafał, Warszawa
Specjalista HR

 

cudzysłów

Sesje z Kingą pozwoliły mi spojrzeć na siebie z perspektywy drugiej osoby i dzięki temu dałam sobie prawo do popełniania błędów. Dzięki coachingowi skupiłam się bardziej na sobie oraz na moich potrzebach, z których określeniem miałam na początku problem. Zrozumiałam i uświadomiłam sobie, że zmiana siebie zależy głównie ode mnie.

Magdalena P. Warszawa

 

cudzysłów

Sesje z p. Kingą pozwoliły mi spojrzeć na siebie w sposób, jaki do tej pory nie patrzyłem: pozbawiony nieuzasadnionej krytyki i nierealnych wymagań.
Dzięki tym sesjom zmieniłem podejście do samego siebie, zrozumiałem, jaką drogą chce kroczyć, że jest to droga przez akceptację własnej osoby do pewności siebie.
Polecam coaching z p. Kingą, to będzie dobrze zainwestowany czas.

Patryk
Prowadzi własna firmę

 

cudzysłówSesje coachingowe z Kingą były przyjemną, ale i wymagającą pracą, bez chodzenia na skróty. Podczas ich trwania, zapoczątkowałyśmy wiele istotnych dla mnie procesów zmian, takich jak poprawa asertywności i budowanie pewności siebie, w kontekście sytuacji i wyborów prywatnych i zawodowych. Rozwinęłam w sobie również umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Po zakończeniu spotkań czuję pewność i motywację do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Kasia
Architekt, Niemcy

 

cudzysłówPo 4 miesiącach pracy z Kingą poprawiły się moje relacje z bliskimi osobami. (…) Kinga pracuje tak, aby w minimalnym czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. Jest spostrzegawcza i empatyczna. Z łatwością nawiązuje kontakt z klientem budując atmosferę zaufania. Podczas coachingu dała mi poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Dzięki coachingowi uporałam się z niską samooceną i uświadomiłam sobie moje mocne strony. (…) uświadomiłam sobie, że cele, które dotychczas sobie stawiałam, nie były tak naprawdę moimi celami. To były cele osób, z którymi przebywałam i dlatego ich nie realizowałam. Nauczyłam się rozróżniać moje cele i pragnienia i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą, zgodnie z moimi potrzebami i wartościami. Dzięki temu czuję motywację i faktycznie je realizuję. (…) Dziś żyję w zgodzie i harmonii sama ze sobą.
Polecam Kingę, jako coacha.

Emilia K.czytaj więcej opinii o coachingu
Niemcy

 

cudzysłówDzięki coachingowi z Kingą zmieniłam sposób patrzenia na siebie – zaakceptowałam fakt, że nie muszę wszystkiego wiedzieć. Wzrosło poczucie mojej wartości. Zauważyłam potrzeby zadbania o spokój, chwilę dla siebie, czas na „nic nie robienie”.

Teraz mam odwagę wypowiadania się w publicznie w grupie osób, który w ogóle nie znam, co znacznie ułatwia mi zarówno kontakty zawodowe, jak i osobiste.

Agnieszka
Kierownik Zespołu, Warszawa

 

cudzysłów

Zdecydowałam się na sesje coachingu ze względu na to, że miałam problem z niską samooceną, czułam się zdemotywowana, niezrozumiana przez najbliższe otoczenie i samotna. W trakcie wspólnych zajęć z Panią Kingą uświadomiłam sobie, że spędzałam długie godziny w pracy, ponieważ tak naprawdę uciekałam od głęboko skrywanych we mnie emocji. Nie otrzymałam od Pani Kingi gotowych rad na rozwiązanie moich problemów. W trakcie naszych rozmów, omawiania pewnych zdarzeń i towarzyszących im emocji spojrzałam na nie z wielu perspektyw i okazało  się, że często rozwiązanie moich problemów było na wyciągnięcie ręki.

Dzięki sesjom coachingu stałam się bardziej świadoma własnych emocji, tego, co jest w życiu dla MNIE ważne oraz rozpoczęłam proces uczenia się wyznaczania granic pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Zaczęłam się cieszyć z małych sukcesów, przestałam wyznaczać sobie nierealne do zrealizowania cele, przez co i moja motywacja oraz samoocena wzrosła.

Bardzo polecam Panią Kingę, jako coacha ze względu na to, że w trakcie spotkań stwarza przyjazną i komfortową atmosferę. Jest 100% profesjonalistką, maksymalnie skupioną na tym, żeby pomóc zrealizować założone cele.
BARDZO DZIĘKUJĘ!

Magdalena
Pracuje w korporacji w Warszawie

 

cudzysłów

Zapisałam się na coaching, gdy poczułam, że potrzebuję profesjonalnego wsparcia w sprawie, z którą nie dawałam sobie rady od długiego czasu. Stałam w miejscu, a moja frustracja rosła.

Sesje przebiegały w sympatycznej atmosferze, a dzięki pytaniom i wnikliwości Kingi nasze spotkania były dla mnie bardzo inspirujące. Z każdego z nich wychodziłam z nowymi spostrzeżeniami, zaczęłam zauważać więcej rzeczy wokół mnie, jak one na siebie wpływają, jak ja na nie wpływam, oraz jak chcę wpływać. 

Cel z jakim przyszłam na coaching osiągnęłam w połowie naszych spotkań. Z sesji z Kingą wyniosłam znacznie więcej niż oczekiwałam. Dziękuję,

Ola z Warszawy

 

cudzysłówJeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się na konsultację z Kingą! Perspektywa osoby z zewnątrz w połączeniu z indywidualnym podejściem Kingi pomoże Ci odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnego, unikalnego rozwiązania Twojego wyzwania. Wielka empatia Kingi, oddanie sprawie i doświadczenie sprawiły, że zbudowałam większe poczucie bezpieczeństwa i poczucie własnej wartości wynikające z tego kim jestem, a nie tego, jaka chciałabym być, oczekiwań czy też wad lub zalet. Coaching z Kingą to inwestycja we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie. Na początku może być trudno, a proces coachingu pochłania czas, energię oraz emocje, ale rezultat jest wart wysiłku. Polecam!

Kinga z Warszawy, Manager Marketingu

 

Zapisz się na konsultacja coaching-owa

 

Znamy się osobiście?
Poznaliśmy się podczas coachingu, konsultacji, na warsztacie, treningu lub innym spotkaniu?
Może mieliśmy okazję razem współpracować?

Zostaw tu swoją refleksję lub opinię.

Zapraszam do przesłania jej na adres kontakt@kingasluzynska.pl
lub pozostawienia jej w komentarzu na dole.
Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

Stronę odwiedzono poprzez m.in. poniższe frazy kluczowe:

 • psycholog referencje
 • ola więcka

8 Komentarzy dla "Referencje"

 1. Po pierwszej sesji z Kingą, jestem pod dużym wrażeniem, jej : pozytywnej energii, i ciepłego podejścia wzbudzającego zaufanie. W krótkiej chwili, potrafi wydobyć z człowieka, to co w nim najlepsze, i spowodować samodzielne szukanie rozwiązań. Dzięki temu, nabieramy większej pewności siebie, zauważając że nasze życie i jego jakość, jest w naszych rękach. Podsumowując: Kinga jest profesjonalistką, na najwyższym poziomie i z pełnym przekonaniem polecam jej sesje. Bogumił Malczyk

 2. Monika, Finance Manager pisze:

  Jeżeli po raz kolejny zastanawiasz się co dalej, czemu wciąż tkwisz w tej sytuacji bez wyjścia, bez perspektyw i nadziei, czemu po raz kolejny zignorowałaś własne pragnienia, marzenia, wewnętrzne wołanie o pomoc i o zmianę? Nie zwlekaj i zapukaj do jej drzwi. Ja to zrobiłam i już nie mam tych wątpliwości, czarnych myśli i wiecznego czekania na to, że ‚coś’ się zmieni.

  Kinga, poprzez szereg prostych, ale tak celnych pytań wpłynęła na kompletna zmianę mojego sposobu myślenia i postrzegania siebie. Nie ignoruję już wewnętrznego głosu, żyję w zgodzie ze sobą i zaczynam budować nową, zmotywowaną i lepszą siebie każdego dnia. To dopiero początek, ale czuję, że jestem na prostej i że może już być tylko lepiej. Powodzenia i trzymam za was kciuki!

 3. Kasia, Białystok, Przedstawiciel Handlowy pisze:

  Nie miałam odwagi, żeby zgłosić się na zajęcia indywidualne, czy też grupowe. SKYPE okazał się „bezpieczną furtką” skorzystania z pomocy terapeuty.
  Za przyczyną Kingi dziś jestem bardziej świadomą siebie i swoich odczuć osobą :)
  Profesjonalistka, która nie daje gotowych rozwiązań, recept na życie. Nie ocenia, nie krytykuje. Jest za to wnikliwym obserwatorem pozwalającym zauważyć rzeczy, które w ferworze emocji stały się niedostrzegalne.
  Terapia jakiej się poddałam ukierunkowała moje postrzeganie. Więcej widzę, słyszę, odczuwam.
  Mimo, że jeszcze dużo pracy przede mną ogromnie dziękuję Kingo, że na Ciebie trafiłam. Gorąco wszystkim polecam.
  Nie macie nic do stracenia. Możecie jedynie zyskać, a co najważniejsze „odnaleźć siebie”. Powodzenia.

 4. Adam, Warszawa pisze:

  Podczas procesu coachingu powróciłem do porzuconego wcześniej pomysłu zmiany ścieżki zawodowej, dzięki znalezieniu sposobu na sprawdzenie jej i doświadczenie, jeszcze przed rezygnacją z obecnej pracy.
  Pani Kinga potrafi w coachingu skutecznie wykorzystywać swoje kompetencje terapeutyczne, nawet podczas sesji odbywanych przez Skype, co poprawia kontakt, umożliwia lepszą komunikację i analizę potrzeb. Dzięki temu łatwiej doprecyzować swoje cele i zaplanować drogę do nich prowadzącą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska