Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Opinia Marty z Warszawy o zrealizowanym procesie coachingu indywidualnego:

 

cudzysłówDługo zastanawiałam się, czy coaching to jest to, co jest mi potrzebne. Prawda jest taka, że dopóki człowiek nie spróbuje to nie wie, co zyskuje. Osobiście uważam, że na każdym etapie życia, bez względu na to czy mamy problemy czy nie, to warto przejść przez kilka czy kilkanaście sesji. Dla każdego coaching jest procesem indywidualnym i pewnie każdy z nas wyniesie z tego zupełnie coś innego. 

Od pierwszego spotkania z Kingą, wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą chcę pracować i rozwijać siebie. Te parę miesięcy spotkań wiele mi dało. Nauczyło patrzeć na świat z dystansem, przez pryzmat siebie. Uczyć się siebie, akceptować siebie i rozwijać. Jestem bardziej świadoma swoich wyborów i swoich decyzji.

Kinga pokazała mi możliwości i narzędzia do pracy nas sobą. Wybór dobrego coacha to podstawa, ja z czystym sumieniem mogę podpisać się pod zdaniem, że Kinga jest dobra w tym, co robi. Potrafi słuchać, zadawać odpowiednie pytania i idealnie trafia w moje potrzeby. Wyczuwałam jej empatie i zrozumienie. Pomogła mi nie tylko na gruncie zawodowym, ale również prywatnym. Dała grunt do rozpoczęcia pracy nad sobą. Dalej rozwijam się sama, ale Kinga doskonale mnie do tego przygotowała. Nie boję się przyszłości, jestem pewna, że moje wybory będą przemyślane i świadome. 

Zachęcam do przeznaczenia Kindze godziny swojego czasu podczas konsultacji coachingowej, gwarantuję, że nie będzie to zmarnowana godzina, co więcej jestem pewna, że ten czas zachęci do dalszego rozwoju.

Będzie mi brakowało tych spotkań.

Marta z Warszawy
czytaj więcej referencji o coachingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska