Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Opinia Emilii po Life Coachingu online realizowanego przez komunikator Skype:

cudzysłówPo 4 miesiącach pracy z Kingą poprawiły się moje relacje z bliskimi osobami. Jednocześnie nauczyłam się wybierać i rezygnować ze znajomości, które nic nie wnoszą w moje życie, a zajmują cenny dla mnie czas.

Kinga pracuje tak, aby w minimalnym czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. Jest spostrzegawcza i empatyczna. Z łatwością nawiązuje kontakt z klientem budując atmosferę zaufania. Podczas coachingu dała mi poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Dzięki coachingowi uporałam się z niską samooceną i uświadomiłam sobie moje mocne strony. Odkryłam dla siebie nowe możliwości mojego rozwoju. Podczas tej współpracy uświadomiłam sobie, że cele, które dotychczas sobie stawiałam, nie były tak naprawdę moimi celami. To były cele osób, z którymi przebywałam i dlatego ich nie realizowałam. Nauczyłam się rozróżniać moje cele i pragnienia i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą, zgodnie z moimi potrzebami i wartościami. Dzięki temu czuję motywację i faktycznie je realizuję. Nauczyłam się także rezygnować z tych rzeczy, które nie są dla mnie ważne, dzięki temu mam teraz więcej czasu dla siebie. Zrozumiałam też, że mam prawo potrzebować czasu na podjęcie decyzji.

Dziś żyję w zgodzie i harmonii sama ze sobą. Polecam Kingę, jako coacha.

Emilia K.
Niemcy

 

czytaj więcej referencji o coachingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska