Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Opinia Doroty po Life Coachingu w Warszawie:

cudzysłówKinga jest ciepłą i bardzo miłą osobą, na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Przez cały proces coachingu czułam się bezpiecznie oraz miałam pewność, że mogę otworzyć się bez lęku przed odrzuceniem czy oceną.

Podobało mi się, że Kinga nie narzuca swojego zdania i swoich opinii, tylko zachęca do weryfikacji jej słów z własnymi przekonaniami oraz poglądami.

Dzięki naszym spotkaniom znacznie poprawiło się moje ogólne samopoczucie, gdyż zaczęłam słuchać siebie i zwracać większą uwagę na to, czego ja chcę, a nie na to, czego oczekują ode mnie inni.

Poprawiła się również moja relacja z partnerem, gdyś po jednym ze spotkań zdałam sobie sprawę, że odkładam własne potrzeby na bok i nie mówię o swoich uczuciach w związku, a także, że odkładam własne plany oraz dopasowuję się do partnera.

Po spotkaniach uzmysłowiłam sobie, że chcę więcej odpoczywać, żeby mieć więcej energii do pracy oraz przeznaczać więcej czasu na poznanie siebie i skontaktowanie się ze swoimi uczuciami. Dzięki coachingowi zaczęłam uczyć się wiary we własne siły oraz pozytywnego myślenia. Teraz wiem, że nie można mieć wszystkiego od razu, że należy nauczyć się doceniać to, co się ma i nie należy myśleć w kategoriach wszystko albo nic.

Dorota S.
Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Energetycznej,  Audytor
 

czytaj więcej referencji o coachingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska