Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

psychoterapeuta Warszawa, Krzysztof BłażejewskiKrzysztof Błażejewski

Psycholog, Psychoterapeuta, Life Coach, Trener Rozwoju Osobistego, Terapeuta Par

 

Prowadzi konsultacje, pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną, terapię par oraz life coaching.

Pracuje osobiście w Warszawie oraz online za pomocą komunikatora Skype.

 

Specjalizuje się w pracy z osobami, które:

doświadczają różnych trudności w nawiązywaniu trwałych i satysfakcjonujących relacji z innymi

cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości

cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęków lub niepewności

zmagają się z rozpoczęciem dojrzałego i samodzielnego życia

chcą lepiej rozumieć siebie i radzić sobie ze swoimi emocjami

mają poczucie nieadekwatności w różnych sytuacjach i miejscach

 

Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi, zarówno w pomocy psychologicznej i psychoterapii (zawodowo związany z Kliniką Psychiatrii WUM w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie), prowadzi treningi psychologiczne i warsztaty rozwoju osobistego oraz life coaching, oraz w pracy z liderami zespołów i organizacji.

 

Ukończył psychologię kliniczną i społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej SWPS, dwuletnią Szkołę Trenerów Grupowych pod patronatem Ośrodka INTRA i Grupy TROP, Szkołę Coachów oraz Szkołę Coachingu Grupowego renomowanej Grupy TROP. Ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kuratorium Oświaty.

Pracuje integracyjnie, co oznacza, że bliskie mu są wartości związane z podejściem humanistycznym, a w zależności od sytuacji terapeutycznej korzysta z osiągnięć innych, uznanych podejść. Pracuje stałą superwizją doświadczonego superwizora.

Prywatnie lubi czytać książki, medytuje, uprawia sporty walki.

 

Zapisz się na konsultację lub zapytaj:

Termin: ustalany indywidualnie   

Miejsce: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, ul. Ptasia 2 lok. 28 (okolice pl. Bankowego i Metro Ratusz) lub rozmowa przez Internet za pomocą komunikatora Skype.

Koszt konsultacji psychologicznej / coachingowej: 140 zł


Informacje i zapisy: 668-509-548 lub krzysiekblazejewski@gmail.com lub poprzez poniższy formularz :

 

 

cudzysłów

Spotkania z Krzysztofem były bardzo dobrą inwestycją w siebie oraz najlepszą z możliwych decyzji. Zdecydowałam się na sesje, ponieważ straciłam pewność, że miejsce, w którym jestem jest „tym właściwym”. Nie wiedziałam, czego potrzebuję, bałam się, że straciłam wszystkie swoje marzenia. Z osoby spokojnej i opanowanej stałam się nerwusem, stale niezadowolonym z tego, co ma.

Teraz, po kilkunastu sesjach z Krzysztofem, wiem, jakie to wspaniałe uczucie czuć się komfortowo w swoim życiu. Wszystkie moje wątpliwości zniknęły, odzyskałam spokój i nadzieję na każdy dzień. Tego uczucia nie zamieniłabym na żadne inne. Serdeczne podziękowania dla Krzysztofa za życzliwość, zrozumienie, za nieocenioną pomoc. 

Ela

 

cudzysłówZ wielką przyjemnością rekomenduje Pana Krzysztofa Błażejewskiego, jako kompetentnego psychologa. Od początku byłam zadowolona z naszej współpracy. Pan Krzysztof pomógł zrozumieć mi i spojrzeć na mój problem z innej strony. W trakcie sesji nie czułam się skrępowana i nie odczuwałam żadnej presji- wręcz przeciwnie – czułam się bardzo swobodnie i nie miałam problemów by otworzyć się. Ani przez moment nie czułam się zbywana.

Miałam możliwość także uczestniczyć w mini scenkach zorganizowanych przez Pana Krzysztofa by jeszcze lepiej zrozumieć problem, co bardzo mi pomogło.

Poprzez zadawanie mi dużej liczby pytań pod różnym kątem udało się mi podejść do mojego problemu zupełnie inaczej. Pan Krzysztof, jako psycholog wydaje mi się osobą konkretną, profesjonalną, potrafiącą słuchać, nienarzucającą swojego zdania, nieocieniającą, ze ”świeżym podejściem’’. Takich właśnie cech oczekiwałam szukając dobrego psychologa. Jestem bardzo zadowolona z terapii i śmiało mogę polecić Pana Krzysztofa Błażejewskiego każdemu, kto potrzebuje konsultacji psychologicznej.

Kasia, studentka

 

cudzysłów

Jestem bardzo zadowolona z efektów sesji z Krzysztofem Błażejewskim. Na spotkaniach mogłam poruszyć każdy temat, który nie dawał mi spokoju. Dzięki zrozumieniu i zaufaniu, łatwiej było rozwiązać problem, a zadawane przez Krzysztofa pytania i zgłębienie tematu uświadomiło mi, że stresowanie się niektórymi rzeczami jest niepotrzebne. Krzysztofa polecam każdemu, kto chce rozwiązać swoje problemy i spojrzeć na świat pozytywniej.

Marta

 

Stronę odwiedzono poprzez m.in. poniższe frazy kluczowe:

  • krzysztof błażejewski

3 Komentarzy dla "Krzysztof Błażejewski"

  1. Krzysztof Rybicki, Irlandia Polnocna pisze:

    Byłem kompletnie rozbity, w głębokiej depresji, potrzebowałem pomocy specjalisty – psychoterapeuty i taka pomoc otrzymałem. Sesje z Panem Krzysztofem Błażejewskim sprawiły ze odnalazłem Siebie. Wróciła radość i chęć aby Żyć. To niesamowite. Stałem się innym człowiekiem.

    Bardzo dziękuję za pomoc i jestem wdzięczny.

  2. J. pisze:

    Spotkania z Panem Krzysztofem uświadomiły mi jak ważne jest postępowanie w zgodzie ze samym sobą, pozwoliły mi odkryć część siebie której nie chciałam znać. A także zajrzeć do przeszłości, na to ,,co” ma wpływ na moje dzisiejsze postępowanie. Przy Panu Krzysztofie można czuć się swobodnie, wyrażać emocje, którymi nie możemy podzielić się z nikim innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska