Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

Jak budować udane relacje?

Warsztaty dla osób, które chcą rozwijać w sobie
umiejętność tworzenia bliskich relacji osobistych.
 Jak budować udany związek, relacje, warsztaty warszawa

„Żałuję, że czasem wiele rzeczy zaniedbujemy w związku,
odkładamy na potem. Przestajemy się o siebie starać,
zamykamy się na siebie, przychodzi rutyna i codzienność.
Żyjemy razem, a tak naprawdę osobno. Jak temu zapobiec?”
Łukasz, l.35

„Mam za sobą kilka związków, dłuższych i krótszych.
Żaden z nich nie zakończył się tradycyjnym ‘i żyli długo i szczęśliwie’.
Chcę popracować nad sobą, aby w przyszłości stworzyć lepszy związek.”
Agnieszka, l.31

Jedną z naszych podstawowych potrzeb jest ta, aby relacje, w których jesteśmy, były zdrowe, udane i pełne radości. Dzięki nim czujemy bliskość i wsparcie w codziennych sytuacjach.

Umiejętności budowania relacji można się nauczyć. Dzięki temu związek może być miejscem Twojego rozwoju, źródłem szczęścia i poczucia, że wspólnie idziemy i wspieramy się w życiu. A relacje zawodowe opierać na współpracy i zaufaniu.

Jeśli chcesz świadomie przyjrzeć się sobie, poszerzyć wiedzę o relacjach i w realnym życiu polepszyć swój sposób tworzenia więzi zapraszam do udziału w warsztatach.

Podczas spotkań będziemy pogłębiać swoją wiedzę i samoświadomość na temat tego, jak funkcjonujemy w różnych relacjach. Dowiesz się, co jest twoją mocną stroną w budowaniu relacji? Co chcesz w sobie rozwijać? Jak możesz skuteczniej komunikować się z innymi ludźmi? Na te i wiele innych pytań będziemy poszukiwać i zdobywać odpowiedzi.

Warsztaty prowadzone są w oparciu o autorski program 7 Filarów Udanego Związku.

 

Dzięki udziałowi w warsztatach:

zdobędziesz wiedzę i świadomość dotyczącą tworzenia relacji: osobistych: damsko-męskich, rodzinnych i przyjacielskich oraz zawodowych
przyjrzysz się temu, co buduje, a co rujnuje relacje i związek
rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji
 dowiesz się jak tworzyć dialog, jak dbać o swoje granice i stawiać je innym tak, aby obie strony miały poczucie, że ich potrzeby są ważne
dowiesz się jak skutecznie rozwiązywać konflikty
lepiej poznasz siebie i dowiesz się jak inni budują swoje relacje

 

Zapraszam Cię w niezwykłą podróż, ku bardziej satysfakcjonującym relacjom!
Warsztaty prowadzone są w kameralnej grupie 8-12 osób, metodami aktywnymi (action learning) i przy współudziale grupy. 

 

Podaj swoje imię i adres email, 

by zapisać się na listę osób zainteresowanych udziałem w warsztatach.

Warsztaty trwają:  8 godzin 
Miejsce: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, ul. Ptasia 2 lok. 28 (blisko pl. Bankowego/Metro Ratusz), Warszawa Centrum

 

 

Wybrane opinie uczestników poprzednich edycji warsztatów „Jak budować udane relacje”

cudzysłówBardzo mi się podobały warsztaty. Każdy miał możliwość uczestniczyć w dyskusji. Ćwiczenia były rozwijające.

 

cudzysłówDużo rozmów i interakcji. Ciekawa wiedza, którą zastosuję w praktyce.
Ania Ż. Warszawa

 

cudzysłówTakie spotkania dają mi możliwość spojrzenia na temat relacji oczami innych, tego, co dla nich jest ważne i na co zwracają uwagę. Dzięki temu uświadamiam sobie, co robię nie do końca tak, jak sama bym chciała i nad czym powinnam popracować. Poza tym każda interakcja z ludźmi wnosi coś nowego do mojego życia doceniam bardziej to, co już mam, zwłaszcza dobre rzeczy, stają się widoczne i jestem bardziej szczęśliwa.
Iwona

 

cudzysłówWarsztaty oceniam bardzo pozytywnie. Czas spędzony tutaj upłynął wyjątkowo szybko. Osoby na grupie otwarte. Psycholog zaangażowany w swoją pracę. Ze spotkania wychodząc mogę żyć w większej świadomości.
Elżbieta

 

cudzysłówJestem bardzo zadowolona z dzisiejszych warsztatów. Najbardziej utkwił mi w pamięci fakt, że należy oceniać zachowanie ludzi, a nie ich samych. Poza tym dowiedziałam się o sobie wielu interesujących rzeczy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Forma warsztatów jest dla mnie satysfakcjonująca (ciekawe ćwiczenia, konwersacja). Polecam.
Aleksandra M. Warszawa

 

cudzysłówBardzo ciekawe spotkanie tematyczne, w miłej atmosferze, profesjonalnie poprowadzone przez Kingę, na którym poszerzyłem swoją wiedzę dotyczącą budowania relacji. Z pewnością, bardziej niż do tej pory będę zwracał uwagę na kwestii, które dziś był poruszone. Dziękuję. 
Mariusz

 

cudzysłówMoja opinia o zajęciach jest jak najbardziej pozytywna. Pani Kinga swoim podejściem i zachowaniem zachęca do otworzenia się i wyrażania swoich opinii. W żaden sposób nie ocenia i nie krytykuje, co bardzo ułatwia nawiązanie kontaktu z grupą. Dzięki temu ludzie w grupie otwierają się na siebie i rozmawiają, a to pozwala na zdobycie umiejętności w zakresie budowania relacji. Usłyszałam cenne wskazówki i inspiracje do dalszych działań.
Paulina U. z Warszawy

 

cudzysłówWarsztaty były dla mnie odskocznią od codziennych zajęć. Mogłam zatrzymać się na chwilę i mieć refleksję nad sobą, nad swoimi relacjami, zainspirować się innymi osobami, ich przemyśleniami. Na pewno mogłam pomyśleć nad swoimi mocnymi/ słabymi stronami, na co czasami brakuje czasu.
Ula

 

cudzysłówWarsztaty zwięzłe i na temat, pomocne. Otworzyły mi bardziej oczy na aspekty, które muszę bardziej wziąć pod uwagę przy nawiązywaniu nowych relacji.
Małgorzata P., Warszawa

 

cudzysłówMożliwość głębszej refleksji nad „cechami” budowania relacji międzyludzkich; czyli nad sprawami, nad którymi nie zastanawiamy się, na co dzień. Bardzo cenię sobie możliwość do zastanowienia się nad sobą ‘z boku’, podczas słuchania wypowiedzi i opinii innych osób.
Monika Cz.

 

cudzysłówCiekawe, praktyczne warsztaty, pokazujące praktyczne zastosowanie psychologii.
Dorota M.

 

cudzysłówNa warsztatach czułam się bezpiecznie. Doceniam również dużą uważność i komentarze prowadzącej.

 

 

cudzysłówWartościowe szkolenie. Uzmysłowiłam sobie, że najważniejsze w budowaniu relacji jest poczucie własnej wartości i tożsamości. Dzięki szkoleniu mam chęć, wiedzę i energię potrzebną do wprowadzania zmian i poprawiania moich relacji. Miła i bezpieczna atmosfera, dzięki której mogłam wypowiadać się bez lęku przed oceną. Dużo czasu na przemyślenia.
Dorota

 

cudzysłówWarsztaty są dobrym wsparciem w pracy nad budowaniem szczęśliwych relacji. Bardzo cenna jest możliwość rozmowy o swoich doświadczeniach i czerpanie z doświadczeń innych. Doceniam również otwartą i bezpieczną atmosferę.
Renata

 

cudzysłówCiekawe i rozwojowe warsztaty. Profesjonalne podejście. Zostały poruszone konkretne tematy. Warsztaty pozwoliły i ułatwiły mi przyjrzenie się moim problemom i ograniczeniom, dały również możliwość odpowiedzenia sobie na nurtujące pytania. Bardzo dobra opinia.

 

cudzysłówCiekawe i praktyczne podejście. Podobała mi się praca w parach, w których mogliśmy porozmawiać o tym, co chcemy w sobie zmienić, a co jest naszą dobrą stroną.

Łukasz K. Warszawa

 

cudzysłówWarsztaty skłaniają do refleksji nad sobą, swoją tożsamością oraz relacjami. Pokazują, co jest ważne w nawiązaniu i tworzeniu pozytywnej relacji i przypominają, żeby nie rezygnować z siebie i swoich wartości.

Marta

 

Podaj swoje imię i adres email,

by zapisać się na listę osób zainteresowanych udziałem w warsztatach.

 

 _

Poznaj ofertę pozostałych warsztatów rozwoju osobistego w Warszawie >>
Skorzystaj z coachingu relacji w Warszawie >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska