Facebook Twitter RSS GoldenLine G+

W Swoim Rytmie

Warsztaty tworzenia własnego rytmu pomiędzy pracą, a życiem osobistym (work life balance)

W swoim rytmie, work-life-balance

„Ostatnio mam tak mało czasu dla siebie,
tylko ta praca i obowiązki, a gdzie ja?” Kamila, l.32

 

Aby nadążyć za światem, stawiamy sobie coraz bardziej wyśrubowane cele i wymagania. Żyjemy tak szybko i intensywnie, że w codziennej bieganinie ryzykujemy, że stracimy z oczu to, co dla nas najważniejsze. Coraz trudniej jest nam się zatrzymać i po prostu odpocząć, bez poczucia winy i natrętnych, często krytycznych myśli. Zmęczeni i przepracowani, zalewamy stres kolejną filiżanką kawy lub drinkiem, a przeciążeni obowiązkami jesteśmy drażliwi, coraz bardziej samotni, wypalamy się i zaczynamy chorować.

 

A przecież człowiek żyjący w zgodzie ze sobą i w dobrych relacjach z innymi, to człowiek cieszący się dobrym zdrowiem i nastrojem. Wypoczęty, kreatywny, uśmiechnięty, efektywny w codziennych działaniach i pełen poczucia satysfakcji ze swojego życia. W dzisiejszych czasach to trudne wyzwanie, aby z jednej strony osiągać własne cele i realizować marzenia, z drugiej być wypoczętym i umieć się cieszyć z tego, co już się ma. Dlatego tak ważne jest utrzymanie właściwego, zgodnego ze sobą rytmu i harmonii, pomiędzy karierą, a życiem osobistym, rodzinnym i partnerskim itd.

.

Podczas spotkania będziesz miał/a czas dla siebie, aby razem z innymi osobami przyjrzeć się sobie i swoim potrzebom. Zastanowić się, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne i w jaki sposób możesz to realizować w swojej codzienności. Stworzysz indywidualny i adekwatny plan wspierania siebie, realizacji swoich potrzeb, ról, wartości i rzeczy, które chcesz osiągnąć w życiu. Dzięki temu zaczniesz żyć bardziej tak, jak tego pragniesz i W Swoim Rytmie.

 

Dzięki udziałowi w warsztatach:

przyjrzysz się z lotu ptaka, jak dziś wygląda Twoje życie,
odkryjesz, czym chcesz kierować się w życiu, aby czuć się szczęśliwą i spełnioną,
poznasz sposoby zarządzania swoim czasem i energią,
zastanowisz się w jaki sposób chcesz realizować to, co tak naprawdę jest dla Ciebie w życiu ważne,
• ustalisz swój indywidualny plan życia W Swoim Rytmie.

Zapraszam!

Warsztaty prowadzone są w kameralnej grupie (ok.10 osób) , metodami aktywnymi (action learning), przy współudziale grupy. 

 

Podaj swoje imię i adres email,

by zapisać się na listę osób zainteresowanych udziałem w warsztatach.

Warsztaty trwają: 8 godzin
Miejsce: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, ul. Ptasia 2 lok. 28 (blisko pl. Bankowego/Metro Ratusz), Warszawa Centrum

 

 

 –

Wybrane opinie uczestników poprzednich edycji warsztatów tworzenia równowagi i harmonii życiowej “W Swoim Rytmie“: 

 

cudzysłów”Wartościowo spędzony czas, który pomógł mi odnaleźć równowagę w życiu – pomiędzy pracą, a sobą. Uświadomiłam sobie, że nie jest to kwestia rezygnacji z czegoś, ale zrobienie miejsca na coś nowego.”

Monika A. Wrocław

 

cudzysłów“Bardzo dobrze przeprowadzone, dostosowane do potrzeb grupy i każdego z osobna warsztaty. Doceniam przede wszystkim wsłuchiwanie się prowadzącej w każdego uczestnika i jego potrzeb. Dziękuję.“

Agnieszka G., Warszawa

 

cudzysłów“Bardzo ciekawy i inspirujący warsztat, który odkrywa nasze prawdziwe potrzeby oraz błędy, jakie czasami w życiu popełniamy, a których warto uniknąć. Polecam”.

Agata B., Otwock

 

cudzysłów”Spotkanie satysfakcjonujące. Mam dużo tematów do przemyśleń.“

Monika, Warszawa

 

cudzysłów”Dziękuję za ćwiczenie pomagające określić swoje wartości oraz możliwość innego spojrzenia na kwestie równowagi. Cenne były dla mnie opowieści innych uczestników o swoich doświadczeniach zawodowych oraz wspólne analizy wyników ćwiczeń.”

Katarzyna M., Warszawa

 

cudzysłów”Ciekawe spotkanie, pokazujące różne punkty widzenia. Cieszę się, że było kilka zadań do wykonania, które przybliżyło mnie do zrozumienia, co chcę (mówić) robić w życiu.”

Emilia Z., Warszawa

 

Podaj swoje imię i adres email, 

by zapisać się na listę osób zainteresowanych udziałem w warsztatach.

 

 

Pozostałe warsztaty rozwoju osobistego znajdziesz tutaj >>
Umów się na coaching tworzenia równowagi pomiędzy życiem osobistym, a zawodowym tutaj >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom mnie o odpowiedziach, bez zostawienia komentarza

Life Coaching. Psychologia. Psychoterapia. Rozwój. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 Kinga Ślużyńska